Sama grafika loga twojredaktor.pl
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Tworzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Spis treści:

  1. Wstęp
  2. Rozdział 1 „Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – podstawowe informacje”
    • scharakteryzowanie pojęcia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
    • najważniejsze cechy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
    • spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jako podmiot prawny.
  3. Rozdział 2 „Umowa oraz rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością – przebieg”
    • umowa spółki i jej najważniejsze elementy,
    • rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Krajowym Rejestrze Sądowym,
    • podział zysków,
    • opodatkowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
    • księgowość oraz obowiązki wobec ZUS.
  4. Rozdział 3 „Reprezentacja oraz nadzór spółki z ograniczoną odpowiedzialnością”
    • zarząd spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
    • sposób reprezentacji spółki przez zarząd,
    • reprezentowanie spółki przez pozostałe organy.
  5. Zakończenie

Opis pracy

Powyższa praca licencjacka porusza jeden z szerszych tematów z dziedziny marketingu, jakim jest tworzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Opracowanie zawiera trzy zasadnicze rozdziały, w których omówiono między innymi takie zagadnienia, jak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jako podmiot prawny, umowa spółki i jej najważniejsze elementy, rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym, a także opodatkowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Oddzielny rozdział poświęcono natomiast kwestiom związanym z reprezentacją oraz nadzorem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Jak to działa?

01

Złóż zamówienie

Uzupełnij formularz kontaktowy. Przygotowane przez
nas oferty nie zobowiązują Cię do wpłaty.

02

Poczekaj na oferty redaktorów

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Redaktorzy sami zgłoszą się do Ciebie

03

Omów szczegóły zlecenie

Skonsultuj swoje zamówienie z wybranymi redaktorami.
Ustal cenę, termin oraz aspekty merytoryczne opracowania.

04

Wybierz redaktora

Po podjęciu decyzji który redaktor spełnia wszelkie
Twoje wymagania, po prostu przydziel mu zlecenie.

05

Ratalna płatność Online

Opłać pierwszą część zlecenia w wygodny i bezpieczny sposób dzięki płatnościom online.

06

Poczekaj na realizację

Redaktor będzie kontaktował się z Tobą w każdej istotnej dla realizacji sprawie. Dzięki naszej
platformie możecie być w stałym kontakcie praktycznie całą dobę.

07

Odbierz gotowe opracowanie

Zapoznaj się z przesłanym zleceniem, możesz zgłosić ew. poprawki lub od razu przejść do realizacji kolejnej
części zlecenia. Sam ustalasz terminy i decydujesz jak ma przebiegać realizacja.