Sama grafika loga twojredaktor.pl
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Ochrona danych osobowych w świetle obowiązujących przepisów

Spis treści:

  1. Wstęp
  2. Rozdział 1 „Ogólne informacje związane z ochroną danych osobowych”
    • pojęcie danych osobowych,
    • czym jest prywatność,
    • źródła prawa w zakresie ochrony danych osobowych,
    • organy w zakresie nadzoru nad przetwarzaniem danych osobowych.
  3. Rozdział 2 „System ochrony danych osobowych w Polsce”
    • ochrona danych osobowych w Europie,
    • ustawowa ochrona danych osobowych w Polsce,
    • ogólne warunki pozyskiwania i przetwarzania danych osobowych,
    • przetwarzanie danych osobowych wrażliwych,
    • zarządzanie bezpieczeństwem danych osobowych w Polsce.
  4. Rozdział 3 „Zmiany w zakresie ochrony danych osobowych w aspekcie RODO”
    • zadania i obowiązki administratorów,
    • przesłanki legalizujące uzyskiwanie i przetwarzanie danych osobowych,
    • obowiązek informacyjny, a prawa osób, których dane dotyczą (tzw. klauzule informacyjne),
    • odpowiedzialność za naruszenie zasad ochrony danych osobowych.
  5. Zakończenie

Opis pracy

Powyższa praca magisterska na kierunku prawo, a dotyczy ochrony danych osobowych w świetle obowiązujących przepisów. Rozprawa zawiera trzy rozdziały, w których poruszono między innymi takie zagadnienia, jak pojęcie danych osobowych, źródła prawa w zakresie ochrony danych, ustawowa ochrona danych osobowych w Polsce, warunki pozyskiwania i przetwarzania danych, a także przetwarzanie wrażliwych danych osobowych. Odrębny rozdział poświęcono tematyce zmian w zakresie ochrony danych osobowych w aspekcie RODO.

Jak to działa?

01

Złóż zamówienie

Uzupełnij formularz kontaktowy. Przygotowane przez
nas oferty nie zobowiązują Cię do wpłaty.

02

Poczekaj na oferty redaktorów

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Redaktorzy sami zgłoszą się do Ciebie

03

Omów szczegóły zlecenie

Skonsultuj swoje zamówienie z wybranymi redaktorami.
Ustal cenę, termin oraz aspekty merytoryczne opracowania.

04

Wybierz redaktora

Po podjęciu decyzji który redaktor spełnia wszelkie
Twoje wymagania, po prostu przydziel mu zlecenie.

05

Ratalna płatność Online

Opłać pierwszą część zlecenia w wygodny i bezpieczny sposób dzięki płatnościom online.

06

Poczekaj na realizację

Redaktor będzie kontaktował się z Tobą w każdej istotnej dla realizacji sprawie. Dzięki naszej
platformie możecie być w stałym kontakcie praktycznie całą dobę.

07

Odbierz gotowe opracowanie

Zapoznaj się z przesłanym zleceniem, możesz zgłosić ew. poprawki lub od razu przejść do realizacji kolejnej
części zlecenia. Sam ustalasz terminy i decydujesz jak ma przebiegać realizacja.